Podcasty

Vítame vás pri podcastoch z dielne Junior Handling Klubu Slovensko.

Moje meno je Nikol Pisoňová

a v spolupráci celého klubu, by som vám v nasledujúcich epizódach priblížila súťaž junior handling a jeho zákulisie. Okrem toho budete mať možnosť vypočuť si zaujímavé rozhovory s veľkými menami zo slovenskej, ale aj svetovej kynológie. Spoznáte tak posudzovateľov a bývalých reprezentantov z úplne iného uhla pohľadu. V dnešnej online dobe si veľa informácií vyhľadávame na internete a tak vznikla potreba, priblížiť sa našim výstavným nádejam a všetkým fanúšikom, aj takýmto spôsobom.
V súčasnosti sa nemôžeme niekedy vidieť naživo a podeliť sa o svoje zážitky a skúsenosti, ale môžeme sa aspoň počuť, dozvedieť sa niečo nové a spoločne sa zabaviť. Podcasty budú vychádzať pravidelne a vždy o niečom inom. Veľmi radi privítame tipy na témy v rozhovoroch, ale aj mená zaujímavých ľudí, o ktorých by ste sa chceli dozvedieť viac.


Predstavujeme už štvrtý podcast z dielne Junior handling klubu Slovensko. Tentokrát pozvanie prijala prezidentka nášho klubu- Dominika Hradská. Dominike sa budeme venovať ešte osobne, keďže patrí medzi zaujímavých ľudí slovenskej kynológie. V tomto diely podcastu sa dozviete, čo všetko sa nám podarilo rozbehnúť, aké rôzne aktivity robíme pre našu mládež, ale aj aké máme plány do budúcna. Toto a ešte o veľa viac sa dozviete tomto diely, takže sa príjemne usaďte a započúvajte.V ďalšej epizóde z dielne Junior handling klubu Slovensko sme sa pozreli na súťaž z pohľadu stále aktívnej a úspešnej junior handlerky. Michelle Zemiarová je naša tohtoročná víťazka v Národnom finále za rok 2020 a bude nás reprezentovať na svetovej výstave v Brne. Prezradila nám, ako sa dostala k svojmu prvému junior handlingu, ale aj zážitok z prvého posudzovania. S akým psom nás bude reprezentovať, alebo ako vyzerá jej príprava na výstavu? Toto a ešte viac sa dozviete v najnovšom podcaste 😜

Ďakujeme Michellka, že si sa na to nechala prehovoriť a porozprávala nám o Tvojom pohľade a zážitkoch z kruhu.


V dnešnom diely sme si pozvali ako hosťa slovenskú, medzinárodnú rozhodkyňu Vieru Staviarsku. Je tiež úspešnou chovateľkou plemena Shar- pei, ktorých chová od roku 1992 vo svojej chovateľskej stanici Magic Sonet. Okrem toho je rozhodkyňou pre súťaž junior handling, pre ktorý vypracovala systém posudzovania súťaže a tak dostala náš, slovenský junior handling na svetovú úroveň a konkurencie schopnosti aj v zahraničí.                                                                                Kto jej bol inšpiráciou pre vypracovanie pravidiel? Aké bolo jej prvé posudzovanie v kruhu, alebo aké má iné záľuby? To všetko a ešte viac sa dozviete v dnešnom diely.                                                                                                                   Veľmi pekne ďakujeme pani rozhodkyni Viere Staviarskej, že si na nás našla čas a porozprávala nám, ako to vyzeralo v začiatkoch junior handlingu na Slovensku!

Príjemne sa usaďte a započúvajte sa do histórie súťaže junior handlingu!                                                                  


A JE TO TU! 

PRVÝ PODCAST V HISTÓRII Z DIELNE JUNIOR HANDLING KLUBU SLOVENSKO!

Ako prvého hosťa pre náš podcast sme si pozvali uznávanú medzinárodnú rozhodkyňu pani Lindu Volárikovú, ktorá posudzuje cez 200 plemien psov a má úspešnú chovateľskú stanicu amerických kokeršpanielov Layton. Je tiež rozhodkyňou aj pre junior handling a bude posudzovať štvrté národné finále v junior handlingu za rok 2020, kde vyberie reprezentanta Slovenska na svetovú a európsku výstavu psov. Pani rozhodkyňa nám prezradila aké boli jej začiatky, aké bolo prvé plemeno, ktoré chovala, ale aj ako sa dostala k posudzovaniu súťaže junior handling. Mladým vystavovateľom načrtla, čo si na nich prichystala na finále, ale prezradila aj to, čo by mal mať dobrý handler.                

Linda Voláriková ďakujeme za každú minútu nám venovanú a za každú jednu odpoveď.

Príjemne sa usaďte a vychutnajte si tento zaujímavý rozhovor!                                                                                                    


Prvý PODCAST so zaujímavou osobou si môžete vypočuť už v utorok 22. 6. 2021!

Tu si môžete zatiaľ vypočuť úvod

Vytvorte si webové stránky zdarma!